Yüksekçıta Okulları’ndan iyiliğe davet

Yüksekçıta Okulları’ndan iyiliğe davet

Öğrencilerine sağladığı akademik eğitimlerin yanında iyi birey olma yolarına ışık tutan Yüksekçıta Okulları, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. Yüksekçıta Kampüsü’nde kök hücre ve kan bağışı kampanyası düzenlenecek.

ABONE OL
Ağustos 16, 2022 22:13
Yüksekçıta Okulları’ndan iyiliğe davet
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüksekçıta Okulları, eğitimde ezber bozan başarılarını sosyal sorumluluk projeleriyle de taçlandırıyor. Öğrencilerine akademik başarılarını artıracak özel bir eğitim veren Yüksekçıta Okulları, onların başarılı birer öğrenci kadar iyi birer insan olmaları için de yollarına ışık tutmaya devam ediyor.

Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan, dezavantajlı öğrencilerin fırsat eşitsizliğini ortadan kaldıracak projeler geliştiren Yüksekçıta Okulları yönetimi, anlamlı bir projeye daha imza atıyor.

KÖK HÜCRE VE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Yüksekçıta Okulları, Kızılay ile işbirliği yaparak, lösemi hastası çocukların umudunu artıracak bir kampanya düzenliyor. 4 Mayıs Cumartesi günü Yüksekçıta Kampüsü’nde “Kan ve umut ol” sloganıyla kök hücre ve kan bağışı kampanyası gerçekleştirilecek.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA YOL ARKADAŞI OLUN
Kampanya ile ilgili bilgi veren Yüksekçıta Okulları yönetimi, “kan ve umut ol” diyerek yola çıktıklarını ve umudun var olduğuna inandıklarını hatırlattı, “Belki de lösemi olmuş bir çocuk masallarına ve oyunlarına ya da bir genç geleceği için kurduğu hayallerine sizin sayenizde veda etmeyecek. Şimdi paylaşmanın en içten hali için onların size ihtiyacı var. Yüksekçıta Okulları ve Kızılay iş birliği ile lösemili tüm çocukların iyileşmesinde onlara yol arkadaşı olmak için ‘Kök Hücre ve Kan Bağışı’ projemizde sizlerle birlikte olmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.