Terhis olan askerler ile tahliye olan hükümlüler için ulaşım imkanı

Terhis olan askerler ile tahliye olan hükümlüler için ulaşım imkanı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, ulaştırma sektöründeki Denizli Ticaret Odası üyesi firmaların temsilcileri ile bir araya geldi. Denizli’de vatani görevini tamamlayıp terhis olacak askerler ile cezaları sona ereceği için cezaevlerinden ayrılacak hükümlüleri, ikametlerinin bulunduğu şehirlere ulaştırmak amacıyla otobüs temin edildi.

ABONE OL
Ağustos 18, 2022 06:08
Terhis olan askerler ile tahliye olan hükümlüler için ulaşım imkanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üye ulaştırma şirketlerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, 11’inci Piyade Tugay Komutanlığı’ndan terhis olacak askerler ile cezaları sona ereceği için cezaevlerinden ayrılacak hükümlülerin ulaşım konusu masaya yatırıldı.

Toplantıya, DTO Meclis Üyeleri Bayram Ali Çoban, Hasan Aybay ve Murat Çetintaş ile DTO 4’üncü Meslek Komitesinden üyelerin yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Şube Müdürlüğü’nden Ramazan Yamaç da katıldı.

DENİZLİ ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ, HER TÜRLÜ İMKÂNI SEFERBER ETMEYE HAZIR
Firmaların temsilcileri, Başkan Erdoğan’a, her türlü imkânı seferber etmeye hazır olduklarını dile getirdi. Fiziksel mesafeyi korumaya dair kurala uymak zorunda olduklarını hatırlatarak, insanları uzun süre ayrı kaldıkları memleketlerine bir an önce ve sağ salim ulaştırmak amacıyla, kar etmekten ziyade uygun bir fiyata bu işi yapabileceklerini ifade etti.

FİRMALARA TEŞEKKÜR ETTİ
Tugay Komutanlığı ve Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı ile böyle bir organizasyon için harekete geçtiklerini belirten Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ise, önümüzdeki günlerde gelecek talebe göre, bu önemli görevi yerine getirmeyi üstlenen firmalara teşekkür etti.

Erdoğan, “Bizlere, cezaevinden tahliye olacak vatandaşlarımız ile şehrimizdeki tugaya bağlı birliklerden terhis olacak askerlerimiz için araç temin edilmesi yönünde bir talep geldi. Sizler de özveride bulunarak en uygun imkânı sağladınız. Denizli ve Ticaret Odası olarak, örnek bir girişime daha imza attık. Teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.