DTO, telekonferansla buluşmalarını sürdürüyor

DTO, telekonferansla buluşmalarını sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO), koronavirüs önlemlerini elden bırakmıyor ama kent ekonomisi için girişimlerini sürdürüyor. Kentin değişik iş kolları temsilcileri ile telekonferansla buluşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, aynı yöntemle Ankara’ya sorunları aktarıyor.

ABONE OL
Ağustos 18, 2022 06:08
DTO, telekonferansla buluşmalarını sürdürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odanın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını, korona virüs salgını tedbirleri nedeniyle, telekonferansla yaptı, yeni gelişmeler ve korona virüsle mücadele kapsamında yürüttükleri çalımlara hakkında bilgilendirdi.

ANKARA’DAN BAĞLANTI
Ardından toplantıya Ankara’dan AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan dahil oldu. Özkan, bir süredir toplumun tüm kesimleriyle bugün olduğu gibi video konferans ortamında buluşmaya çalıştığını ve görüş, öneri ve isteklerini dinlediğini, hükümetlerinin bu anlamda bugüne kadar neler yaptığını dile getirdiğini de anlattı. Erdoğan, Özkan’a kısaca DTO bünyesinde yürüttükleri çalışmaları aktardıktan sonra bekleyen ve takip ettikleri konuları ifade etti ve bunların çözüme kavuşturulması için yardım talep etti. DTO Yönetim Kurulu üyeleri de merak ettikleri konularda sorular sordular ve kendilerine yansıyan konuları aktardılar.

GENÇ İŞ İNSANLARIYLA BULUŞTU
DTO Başkanı Erdoğan ardından, Genç Müsiad Denizli üyeleri ile de video konferans ortamında bir söyleşi düzenledi. Gençlerin iş dünyasında söz sahibi olmasını çok önemsediğini vurgulayan Erdoğan, onların dinamizminin Türkiye’nin yarınlarının teminatı olduğunu söyledi, “Denizli’deki yeni kuşak iş insanları şehrin potansiyelini iş gücü ve ekonomiye dönüştürerek geçmiştekilerden daha büyük başarılara imza atacağından en ufak şüphe duymuyorum” dedi.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.